اطلاعیه فروشگاه

با سلام و احترام خدمت شما بازدید کنندگان گرامی از اینکه از سایت ما بازدید می کنید بی نهایت سپاسگزاریم در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل یا نارضایتی از سایت با ما ارتباط برقرار کنید به تمام سوالات در کمتر از 3 ساعت جواب داده خواهد شد ایمیل مدیر: mohammad.200508@gmail.com شماره تماس: 09332331787

پاورپوینت علم نانو در شیمی

پاورپوینت علم نانو در شیمی

 

 

 

به نام خدا

 

مشخصات فایل

فرمت:power point

قابل ویرایش و آماده پیرینت


تعداد اسلاید : 21 اسلاید

علم نانو در شیمی علم نانو در شیمی در این سینمار در مورد توانای گردهمای ذرات نانو- به کریستال های ثابت و قابل کنترل بحث می کنیم و همین طور شناسایی فرامولکول ذرات نانو – برای تولید ساختارهای سربعدی منظم و ثابت به کار می رود. در این طرح مولکول پنهان – مولکول های مهمان – برای تجمع ذره نانو کمک می کنند.
در این جا پارامترهای برگشت پذیر و نیروی پیوند سطح ذره های نانو که با دقت تنظیم شده طرح تجمع فرامو کربن به طور گسترده آزمایش شده است.
به طور کلی در این جا: ساختارهای سربعدی ثابت و منظم و همین طور تجمعات کپسول با مورفولوژی و ابعاد کنترل شده توسط خودگردآوری نزولی و صعودی و تولید نانوی بالا و پایین تشریح شده است.
تجمع کنترل شده و برگشت پذیر ساختارهای ذراتی نانور فراموکولی: برای ذره نانوی منظم و ثابت – نیروی پیوندی کنترل شده و برگشت پدیر که بین هم کنش های مولکولهای میزبان و مهمان روی می دهد جالب هستند.
ذرات نانوی - طلا و سیلیک – به صورت لایه های گردآوری شده طلا و سیلیک تجمع یافته است – توسط استفاده از دندیمرهای که به عنوان چسب فرامولکول به کاربرده می شود – روی هم قرار می گیرند.
در حالی که ذرات نانوی دیگر – به طور مستقیم در بوردهای مولکولی – با شناسایی میزبان و مهمان جذب می شوند. تجمع کنترل شده و برگشت پذیر ساختارهای ذراتی نانور فراموکولی: برای تشکیل مشبک های ذره ی تجمع یافته – باید ذره های داخلی نانو و ذره های سطح آن با دقت تنظیم شده باشد – تا واکنش پذیری در سطح ذره و داخل ذره با هم شباهت داشته باشند.
و همین طور با تنظیم کردن دقیق ذره ها و تعداد واکنش پذیری ذره های نانوی کاربردی (کلاوسیلکا) – تجمع ثابت و کاملاً منظم روی می دهد.
شکل B تصویر از مشبکهای ساخته شده - توسط تنظیم دقیق نیروی پیوندی ذره های نانو را نشان می دهد. الگوی ساختارهای ذره نانوی فرامولکولی تلفیق ذرات معمولاً - نیاز به تنظیم دقیق ذرات سطح آن دارد.
مثلاً: ذرات نانوی هیبرید چند ترکیبی: - توسط اتصال ذرات میزبان – مهمان در یک حالت لایه ای در سطح نقش بسته شده و همین طور با ویژگی های شناسایی مکمل تشکیل شده است.
شکل 4 نشان می دهد که تجمع خاص ذرات نانو به صورت خود محدودیتی – یعنی یک لایه ذره نانو در هر مرحله از تجمع نشان می دهد.
به طور کلی در تجمع – باید ضخامت ساختاری که تشکیل می شود و طول آن و اندازه ذرات نانوی و تعداد لایه های ته نشین شده را کنترل کنیم. تجمع کنترل شده و برگشت پذیر ساختارهای ذراتی نانور فراموکولی: شکل 4، طرح A و تصویر SEM ساختارهای نانوی چندترکیبی روی الگوی NIL نشان می دهد که در آن : 1) C ضخامت2 ) AFM خطوط ذره نانو دو لایه است.
بنابراین ساختارهای ذره نانو به طور مستقیم و در داخل یک سطح با ویژگی های شناسایی مکمل تجمع می یابد.
تشکیل ذره نانو بدون تکیه و ساختارهای نفوذپذیر نانو:
ساختارهای نانو معلق و بدون تکیه گاه با ترکیب کنترل شده به وسیله توان ماکروسکوپی آورده شده – تا نیازهای برای کاربردهای مکانیکی نانو و الکتریکی مقایسه کنند. بنابراین استفاده از تجمع ذره نانو فرامولکولی روی سطوح – برای تشکیل ساختارهای ذره ی نانوی وسعت داده شده.
خود گردآوری ذرات نانو و الگوبرداری آن و نفوذ چسب فرامولکولی – برای تشکیل مرکب های

 

 

درصورت سوال یا مشکل در خرید یا نارضایتی از فایل خریداری شده با مدیر فروشگاه در ارتباط باشید.در صورتی که درمورد یک فایل سوال داشته باشید سریعا پاسخ خواهیم داد و درصورتی که از یک محصول شکایت داشته باشید سریعا از فروشگاه حذف خواهد شد.

ضمانت خرید

تا 24 ساعت پس از خرید در صورتی که از فایل خریداری شده نارضایتی داشته باشید 100 درصد وجه به حساب شما عودت داده خواهد شد. برای پیگیری خرید به بخش پشتیبانی مراجعه کنید.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
(شامل 30% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file33_2048106_4291.zip1.1 MB