اطلاعیه فروشگاه

با سلام و احترام خدمت شما بازدید کنندگان گرامی از اینکه از سایت ما بازدید می کنید بی نهایت سپاسگزاریم در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل یا نارضایتی از سایت با ما ارتباط برقرار کنید به تمام سوالات در کمتر از 3 ساعت جواب داده خواهد شد ایمیل مدیر: mohammad.200508@gmail.com شماره تماس: 09332331787

پاورپوینت درمورد تاریخ سوم انسانی انقلاب های قرون جدید

 

 

 

به نام خدا

 

مشخصات فایل

فرمت:power point

قابل ویرایش و آماده پیرینت


تعداد اسلاید : 29 اسلاید

بنام خدا تاریخ سوم انسانی
انقلاب های قرون جدید
1- مهاجرت اروپاییان به قاره ی آمریکا و دستاوردهای آن
2- علل و نتایج انقلاب استقلال آمریکا در سال 1776 م
3- نتایج انقلاب های صنعتی در خارج از قاره ی اروپا
5- جامعه ی فرانسه در آستانه ی انقلاب کبیر
6- معرفی احزاب و گروه های سیاسی متعدد که در انقلاب فرانسه مبارزه می کردند هدف های یادگیری در دروس گذشته تحولات اروپا در قرون جدید مورد بررسی قرار گرفت و از کشورهای اروپایی، اسپانیا، فرانسه، انگلستان، روسیه، پروس و اتریش مورد بررسی قرار گرفتند. «اسپانیا» قدرتمندترین کشور قرن شانزدهم و «فرانسه» کشور قدرتمند قرن هفدهم بود که دلایل قدرتمندی و انحطاط آن ها بررسی شد. یادآوری «قرن هجدهم» با سه انقلاب استقلال آمریکا، انقلاب صنعتی انگلستان و انقلاب کبیر فرانسه دارای اهمیت ویژه ای است. انقلاب استقلال آمریکا متاثر از سیاست های انگلستان در این کشور و حمایت فرانسویان از انقلابیون بوده است. در انگلستان تحولات صنعتی عمده ای صورت گرفت که تحت عنوان «انقلاب صنعتی» نام گذاری شد. این انقلاب پیامدهای متفاوتی در انگلستان و سایر کشورهای اروپایی داشت. در فرانسه به دلیل اوضاع اجتماعی و سیاسی و وجود سه طبقه ی ممتاز، فقیر و هم چنین وجود حکومت استبدادی لوئی شانزدهم منجر به انقلابی شد که انقلاب کبیر فرانسه شهرت یافت. چشم انداز راهنمای یادگیری بسیاری از مردم اروپا به دلیل محدودیت مذهبی و جنگ های داخلی به قاره ی امریکا مهاجرت کردند و این قسمت از جهان به دلیل امکانات طبیعی محل مناسبی برای سکونت آنان گردید. دولت انگلستان نیز بخش های وسیعی از شمال آمریکا را تصاحب کرده بود و با وضع مالیات های تازه، اعتراضات مهاجرنشینان را برانگیخت. کشور فرانسه که از انگلستان شکست خورده بود از مهاجرنشین ها حمایت می کرد. بالاخره به رهبری «جرج واشنگتن» (اولین رئیس جمهور آمریکا) توانستند نیروهای انگلیسی را شکست دهند. انقلاب استقلال آمریکا 1- بیشتر مهاجران، انگلیسی بودند که در سواحل غربی اقیانوس اطلس زندگی می کردند و به همین جهت این سرزمین را «انگلستان نو» نامیدند.
2- آمریکایی ها پس از استقلال با پیشروی در غرب قاره ی آمریکا و با کشتار گسترده ی سرخ پوستان وسیعی را به تملک خود درآوردند.
3- سیزده مهاجرنشین انگلستان نو با اعلام استقلال، سرزمین خود را «ایالات متحده آمریکا» نامیدند. نکته ها قاره ی آمریکا دارای سه بخش می باشد؛ آمریکای شمالی شامل کانادا و ایالت متحده است و قسمت آمریکای مرکزی شامل کشورهای مکزیک، کوبا، هندوراس و ... و بالاخره آمریکای جنوبی است. آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی را آمریکای لاتین می نامند؛ زیرا به زبان لاتین اسپانیایی (به جز برزیل که به زبان پرتغالی تکلم می کنند) تکلم می کنند. بیشتر بدانیم تا اواخر قرن هجدهم، عامل اصلی تولید، نیروی دست یا بازوی انسان با اختراع ماشین بخار، سرعت تولید بالا رفت، هزینه ی تولید کاهش یافت و سطح رفاه عمومی افزوده شد. انقلاب صنعتی عبارت است از استفاده از نیروی ماشین به جای نیروی انسان که از انگستان شروع شد. انقلاب صنعتی موجب ظهور و توسعه ی دو پدیده شد:
1- توسعه ی استثمار و غارت ملل آسیایی و آفریقایی (در خارج)
2- افزایش استثمار و بهره کشی از کارگران (در داخل) انقلاب صنع

 

 

درصورت سوال یا مشکل در خرید یا نارضایتی از فایل خریداری شده با مدیر فروشگاه در ارتباط باشید.در صورتی که درمورد یک فایل سوال داشته باشید سریعا پاسخ خواهیم داد و درصورتی که از یک محصول شکایت داشته باشید سریعا از فروشگاه حذف خواهد شد.

ضمانت خرید

تا 24 ساعت پس از خرید در صورتی که از فایل خریداری شده نارضایتی داشته باشید 100 درصد وجه به حساب شما عودت داده خواهد شد. برای پیگیری خرید به بخش پشتیبانی مراجعه کنید.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_2055377_2313.zip472.9k